Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : 09:00 - 19:00

Cumartesi : 09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz

Cerrahi

Kliniğimizde tüm operasyonlar özel anestezi makinalarıyla solunum yoluyla verilir. İnhalasyon anestezisi denilen bu yöntemde anestezik gazlar oksijen içerisinden geçirilip buharlaştırılarak solunum sistemi yoluyla hastaya ulaştırılır. İnhalasyon bugün modern anesteziyolojide kullanılan en güvenilir yöntemdir. Anestezi istenildiği kadar sürdürülebilir. Hastamız operasyon boyunca kardiyovasküler monitöre bağlanarak tüm yaşamsal fonksiyonları sürekli kontrol edilir.

Hasta Takibi

Kliniğimizde, koruyucu hekimlik hizmetleri kapsamında aşılama, siz pet dostlarını bilinçlendirme, muayene ve rutin kontroller özenle yerine getirilmektedir. Tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları karnelerine işlenerek bilgilendirilir ve randevular zamanı geldiğinde tekrar kısa mesajla hasta sahiplerimize hatırlatılır. Aşılama ve paraziter mücadele programları tamamen hastaya özel olarak kedinizin ya da köpeğinizin yaşam ortamına ve bu ortamın taşıdığı risk faktörlerine göre belirlenir. Böylece hem dostlarınız hem de sizler için en güvenli ve en ekonomik koruyucu hekimlik uygulaması gerçekleştirilmiş olur.

Laboratuvar

Kliniğimizde Refletron Kuru Sistem biyokimya cihazı ile karaciğer,böbrek, mide fonksiyon testleri ve diğer parametrik ölçümler yapılarak, kati ve güvenilir sonuç alınmaktadır. (ALT, AST, GGT, ALP, AMİLAZ, BİLİRUBİN, ÜRE, KREATİNİN, KOLESTEROL, GLUKOZ, TRİGLİSERİD vb.)
Hemogram : Tam kan sayımı, enfeksiyöz hastalıklar, anemi(kansızlık), pıhtılaşma problemleri ve kan hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın tanısı ve hastaların genel durumunun takibi için çok önemli bir testtir.

Diş Bakımı

Tartar veya plak diş üzerine yerleşmiş kireçlenme olarak tanımlanabilir. Standart diş fırçalama yöntemleri ya da çalkalamak tartarların ortadan kalkmasında tek başına yeterli değildir. Tartar diş üzerindeki plakların sürekliliği sonucu oluşur.Diş eti iltihabı (Gingivit) direkt olarak tartar sebebiyle oluşmaz. Fakat diş üzerindeki pürüzlü yüzey bakteriler için ideal zemin hazırlar. Acı verici,tehlikeli ve kötü görüntüsünün ötesinde sağlıksızdır. Diş eti iltihabıyla birlikte dostlarımız acı çekebilir ve sonunda yemek yemeyi durdurabilir. Sonuç olarak tek tek dişlerini ya da muhtemel durumlarda tüm dişlerini diş eti iltihabı sonucu kaybedebilir. Diş eti tedavisi yapılması şarttır.

Röntgen

Digital Röntgen-CR, renkli doopler ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi oluşan operasyon bölümümüz mevcuttur.

Mikro Cip

Küçük dostunuz ailenizin önemli bir üyesidir. Her yıl birçok evcil hayvan çalınmakta veya kaybolmaktadır. Küçük dostunuzun kaybolmasını ve çalınmasını önlemek için en gelişmiş kimliklendirme sistemi olan mikroçipi düşünmelisiniz.Yurt dışı çıkışlarda kan testi ile beraber zorunlu uygulamadır.Mikroçip uygulaması kedinizin ve köpeğinizin kimlik numarasının benzersizliğini garanti altına alacaktır.

Pet Kuaför

Pet Kuaförlerimiz minik dostlarımızın ırkını ve tüy yapısını da göz önünde bulundurarak banyo ve traş işlemlerini gerçekleştirilir.

Pet Mama

Sevimli dostunuzun ihtiyacı olan kedi maması ve köpek maması başta olmak üzere kaliteli markaların kedi ve köpek mamalarını kliniğimizden temin edebilirsiniz.

Blog

Neden Randevu Almalıyız.?

Mikro Cip Uygulama

Check Up Programı